دات نت نیوک
  • شیراز ، بلوار سرباز، بعد از سازمان بهزیستی، طبقه فوقانی کتلت گوارا ، طبقه 2 ، واحد 4
  • تلفن: 07138380672 – همراه مدیر فروش : 09175956589

 

گروه تاسیساتی یزد تهویه

گروه تاسیساتی یزد تهویه افتخار دارد که با اتکا به سال ها تجربه در زمینه مشاوره و با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ، آمادگی همکاری با پروژه های اداری و مسکونی را فراهم آورد. این گروه نمایندگی انواع محصولات تصفیه آب را دارد .
 

 

فعالیت ما

کلیه مشکلات عدم تصفیه آب مناسب ساختمان ، عدم آشنایی با ویژگی های فنی محصولات و گارانتی محصول مورد نیازو ... جهت ساختمان های مسکونی، اداری را با مشاوره به صورت رایگان با انتخاب دقیق و هوشمندانه برند، مشخصات فنی، مدل و قیمت مناسب محصولات مورد نیاز شما را برطرف می نماید.

 

هدف ما

سعی ما در این است که با محتوای تخصصی، و انتشار جامع ترین اطلاعات و مشخصات فنی، گارانتی شرکتی محصولات ارائه شده، ارسال سریع و خدمات پس از فروش ، توسعه واحد برنامه ریزی فروش ، دیجیتال مارکتینگ و ... حس عالی خرید بهینه و هوشمندانه از مجموعه معتبر یزد تهویه را تجربه نمائید.

 

ویژگی ما

با توجه به تنوع محصولات و برندهای ارائه شده در گروه تاسیساتی یزد تهویه و توانایی این مجموعه در ارائه بیشترین تخفیف ها همراه با گارانتی محصولات می توانید کلیه تجهیزات مورد نیاز را در سراسر استان فارس در کوتاهترین زمان از یزدتهویه تهیه نموده و خود را از مشکلات تماس و پیگیری با فروشندگان مختلف معاف نمایید.

خدمات ما

هدف ما رضایت کامل شما در خرید و خدمات

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاههای تصفیه آب

نصب و راه اندازی دستگاهها

نصب و راه اندازی دستگاههای مختلف تصفیه آب

ثبت سفارش آنلاین

ثبت سفارش آنلاین خدمات تصفیه آب

تعمیرات تخصصی

تعمیرات تخصصی دستگاههای تصفیه آب توسط کارشناسان مجرب

تعویض فیلتر

تعویض فیلترها و جایگزینی فیلترهای تصفیه آب

سرویس دوره ای

سرویس های دوره های و منظم دستگاههای تصفیه آب

ویژگی های ما

هنگامی که شما در سامانه درخواست خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر خود را ثبت می نمایید، همکاران بخش تخصیص به سرعت، درخواست شما را با توجه به برند و نوع دستگاه و همچنین آدرس شما به یکی از بهترین و نزدیک ترین تکنسین های متخصص اختصاص می دهند.
کلیه خدمات تعمیراتی که توسط کارشناسان فنی و تکنسین های باتجربه مرکز تعمیرات تخصصی یزدتهویه انجام می شود، توسط شرکت گارانتی می شود تا شما بتوانید با اطمینان خاطر بیشتری دستگاه خود را به دست تکنسین های متخصص یزد تهویه بسپارید.
شما می توانید به دو شکل ما را از درخواست تعمیرات خود مطلع کنید : روش اول از طریق تماس با شماره 09175956580 همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۲۱ هر روز و حتی در روزهای تعطیل. روش دوم از طریق فرم ثبت درخواست به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز.
شما به هر شکلی که درخواست خود را ثبت نمایید (چه تماس تلفنی و چه فرم ثبت درخواست آنلاین) همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود. علاوه بر پاسخگویی سریع مسئولیت پذیری در قبال مشتریان، بزرگ ترین دغدغه مرکز تخصصی یزد تهویه می باشد
تعمیرات پکیج شما را با ارزان ترین هزینه انجام خواهیم داد. یزد تهویه منصفانه ترین قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه خواهد کرد.
گواهینامه ها و افتخارات
  • فروشگاه مرکزی تصفیه آب در شیراز

 

دانستنی های تصفیه آب
مدیر سایت
/ دسته ها: مقالات

❤️ عوارض به موقع تعویض نکردن فیلتر تصفیه آب ❤️

عوارض به موقع تعویض نکردن فیلتر تصفیه آب

عوض نکردن به موقع و آن تایم On-Time فیلتر تصفیه آب عواقب و عوارضی را به دنبال دارد که امروز میخواهیم به آن بپردازیم .

 

💛 عوارض به موقع تعویض نکردن فیلتر تصفیه آب 💛


اگر فیلترهای دستگاه تصفیه آب را دیر عوض کنیم چه می شود؟
عوض نکردن به موقع و آن تایم On-Time فیلتر تصفیه آب عواقب و عوارضی را به دنبال دارد که امروز میخواهیم به آن بپردازیم . طبیعی است که تعویض به موقع فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی و سرویس دستگاه تصفیه آب ، باعث بهتر کار کردن و بهبود عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی خواهد شد . هر فیلتر در هر مرحله از تصفیه آب خانگی عملکرد خاص خود را دارد و طبق قاعده های اصولی و خاص عمر مفیدی هم دارند . علت نیاز به تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی این است که با دانستن زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ، از اشباع شدن فیلترها جلوگیری خواهیم کرد . برای توضیح بهتر این موضوع عکس زیر را مشاهده کنید . تصویر زیر فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی قبل از مصرف و بعد از مصرف در زمانی که دیر اقدام به تعویض فیلتر شده است میباشد :

 

💜 عوارض به موقع تعویض نکردن فیلتر تصفیه آب 💜

 

1- عوامل میکروبی در دستگاه و آب خروجی پدید می آید:
در دستگاههای تصفیه آب ، آب بعد از عبور از فیلتر دوم ، کلر خود را از دست می دهد . آب بدون کلر یعنی آب بدون هیچ ماده نگهدارنده و به راحتی در این آب ، جلبک و قارچ و سایر عوامل بیماری زا می توانند رشد کنند . بیو فیلم ها در این شرایط به خوبی رشد میکنند و توسعه می یابند . بعد از مدتی آب خروجی دچار آلودگی میکروبی و ... میشود در حالی که هیچ نشانه ای ندارد . کم کم آب بو میگیرد و ممکن است طعم آن نیز عوض شود . اگر این آلودگی ها به مخزن راه یابند ، امکان تمیز کردن آن وجود نخواهد داشت و شما مجبور به تعویض مخزن خواهید بود . گاهی اوقات حتی با تعویض مخزن و همه فیلترها ، دوباره آلودگی باز میگردد و شما کلافه خواهید شد از دردسرهای آن . همه این حالات زمانی به وقوع می پیوندد که شما فیلترهای دستگاه خود را در زمان مقرر تعویض نکرده باشید و فیلترها دچار فساد شده باشند .

 
2- فیلترها هیچ کاری انجام نمی دهند و فقط ظاهر یک فیلتر را دارند:
هر فیلتری یک عمر مشخص دارد . کمپانی های سازنده و سازمانهای استانداری به دقت آنها را بررسی کرده و کنترل کرده اند و عددی را که تعیین کرده اند ، بر اساس آزمایشات و بررسی های گوناگون است . بعد از گذشت آن زمان ، این فیلترها عملا قادر به تصفیه و انجام وظیفه خود نیستند و وقتی آب از آن عبور میکند ، هیچ فعالیت خاصی روی آب انجام نمی دهند . بنابراین اگر شما میخواهید یک آب با کیفیت را بنوشید ، حتما باید فیلترها را در زمانهای مشخص شده تعویض کنید و همچنین همیشه از فیلترهای باکیفیت استفاده کنید .

 
3- باعث خرابی فیلترهای دیگر و اجزاء دستگاه تصفیه آب میشوند:
هر کدام از فیلترهای دستگاه تصفیه آب ، کار خاصی را انجام میدهد و آب را برای فیلترهای بعدی مهیا میکند . به عنوان مثال ، فیلتر دوم کلر را از آب حذف میکند و کلر ، دشمن فیلتر مرحله 4 ( ممبران ) است . چنانچه عمر مفید فیلتر دوم تمام شود و نتواند کلر را از آب حذف کند ، کلر به فیلتر چهارم خواهد رسید و سبب خرابی زودهنگام این فیلتر خواهد شد ( عمر مفید فیلتر چهارم 2 سال است ) . همچنین بعضی از فیلترها با گذشت زمان ، دچار تغییر شرایط کاری میشوند و ممکن است مثلا به پمپ دستگاه فشار زیادی وارد شود که خرابی آن را در پی خواهد داشت .
 بنابراین به یاد داشته باشید که همواره از دستگاه تصفیه آب به طور صحیح و مطابق با دستورالعمل ها استفاده نمایید تا همواره علاوه بر استفاده از آب با کیفیت مطلوب ، از هزینه های خود نیز بکاهید و عدم استفاده صحیح از دستگاه تصفیه آب میتواند خطرات جدی را متوجه استفاده کنندگان قرار دهد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید 

 پیشنهاد می‌کنیم با فالو کردن پیج  تصفیه آب در  اینستاگرم به آدرس  water.purifier24  از جدیدترین رویدادها، پیشنهادات و برنامه‌های برند ما مطلع گردید.

شرکت تاسیساتی ژابیز با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش، تعمیرات ، سرویس دهی، خدمات رسانی انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، پکیج رادیاتور در برند های ایرانی و خارجی , کولر گازی اسپلیت و تصفیه آب ، برای مشتریان خود با بهترین قیمت آماده خدمت رسانی در اسرع وقت به شما می باشند.

ارائه مشاوره رایگان فنی، فروش با پایین ترین قیمت بازار و نصب سریع و تعمیر با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان عزیز و کسب رضایت شما، آرمان گروه خدماتی ژابیز می باشد.

مدیر فروش  : 09175956589   
آدرس : شیراز چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز، بعد از ساختمان بهزیستی ساختمان نبش کوچه طبقه 2 واحد 4

 

 

مطلب قبلی ❤️ روش های جایگزین اسمز معکوس ❤️
Print
23 رتبه بندی این مطلب:
5.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید