دات نت نیوک
  • شیراز ، بلوار سرباز، بعد از سازمان بهزیستی، طبقه فوقانی کتلت گوارا ، طبقه 2 ، واحد 4
  • تلفن: 07138380672 – همراه مدیر فروش : 09175956589

 

گروه تاسیساتی یزد تهویه

گروه تاسیساتی یزد تهویه افتخار دارد که با اتکا به سال ها تجربه در زمینه مشاوره و با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ، آمادگی همکاری با پروژه های اداری و مسکونی را فراهم آورد. این گروه نمایندگی انواع محصولات تصفیه آب را دارد .
 

 

فعالیت ما

کلیه مشکلات عدم تصفیه آب مناسب ساختمان ، عدم آشنایی با ویژگی های فنی محصولات و گارانتی محصول مورد نیازو ... جهت ساختمان های مسکونی، اداری را با مشاوره به صورت رایگان با انتخاب دقیق و هوشمندانه برند، مشخصات فنی، مدل و قیمت مناسب محصولات مورد نیاز شما را برطرف می نماید.

 

هدف ما

سعی ما در این است که با محتوای تخصصی، و انتشار جامع ترین اطلاعات و مشخصات فنی، گارانتی شرکتی محصولات ارائه شده، ارسال سریع و خدمات پس از فروش ، توسعه واحد برنامه ریزی فروش ، دیجیتال مارکتینگ و ... حس عالی خرید بهینه و هوشمندانه از مجموعه معتبر یزد تهویه را تجربه نمائید.

 

ویژگی ما

با توجه به تنوع محصولات و برندهای ارائه شده در گروه تاسیساتی یزد تهویه و توانایی این مجموعه در ارائه بیشترین تخفیف ها همراه با گارانتی محصولات می توانید کلیه تجهیزات مورد نیاز را در سراسر استان فارس در کوتاهترین زمان از یزدتهویه تهیه نموده و خود را از مشکلات تماس و پیگیری با فروشندگان مختلف معاف نمایید.

خدمات ما

هدف ما رضایت کامل شما در خرید و خدمات

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاههای تصفیه آب

نصب و راه اندازی دستگاهها

نصب و راه اندازی دستگاههای مختلف تصفیه آب

ثبت سفارش آنلاین

ثبت سفارش آنلاین خدمات تصفیه آب

تعمیرات تخصصی

تعمیرات تخصصی دستگاههای تصفیه آب توسط کارشناسان مجرب

تعویض فیلتر

تعویض فیلترها و جایگزینی فیلترهای تصفیه آب

سرویس دوره ای

سرویس های دوره های و منظم دستگاههای تصفیه آب

ویژگی های ما

هنگامی که شما در سامانه درخواست خدمات نصب، سرویس و یا تعمیر خود را ثبت می نمایید، همکاران بخش تخصیص به سرعت، درخواست شما را با توجه به برند و نوع دستگاه و همچنین آدرس شما به یکی از بهترین و نزدیک ترین تکنسین های متخصص اختصاص می دهند.
کلیه خدمات تعمیراتی که توسط کارشناسان فنی و تکنسین های باتجربه مرکز تعمیرات تخصصی یزدتهویه انجام می شود، توسط شرکت گارانتی می شود تا شما بتوانید با اطمینان خاطر بیشتری دستگاه خود را به دست تکنسین های متخصص یزد تهویه بسپارید.
شما می توانید به دو شکل ما را از درخواست تعمیرات خود مطلع کنید : روش اول از طریق تماس با شماره 09175956580 همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۲۱ هر روز و حتی در روزهای تعطیل. روش دوم از طریق فرم ثبت درخواست به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز.
شما به هر شکلی که درخواست خود را ثبت نمایید (چه تماس تلفنی و چه فرم ثبت درخواست آنلاین) همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود. علاوه بر پاسخگویی سریع مسئولیت پذیری در قبال مشتریان، بزرگ ترین دغدغه مرکز تخصصی یزد تهویه می باشد
تعمیرات پکیج شما را با ارزان ترین هزینه انجام خواهیم داد. یزد تهویه منصفانه ترین قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه خواهد کرد.

 

دانستنی های تصفیه آب
مدیر سایت
/ دسته ها: مقالات

شناختن آلاینده های آب فرایند تصفیه آب

فرایند تصفیه آب شناختن آلاینده های آب

 

 

آلاینده های آب را بشناسید 

آب یک حلال عالی است و تقریباً از هر کجای زمین قابل تهیه است. این خاصیت آن را در معرض انواع آلودگی ها قرار می دهد.
ذرات: سیلت و مواد زائد که می توانند با عبور آب از طریق فیلتر 10 تا 20 میکرون (یا در صورت لزوم) از بین بروند.
میکروارگانیسم ها: عوامل باکتریایی یک چالش واقعی برای سیستم های تصفیه آب هستند. میزان رشد ، اندازه و استحکام آنها نیاز به یک طراحی کارآمد (شناسایی ، حذف از ورودی آب ، مهار رشد و غیره) دارد. باکتری ها در واحدهای تشکیل کلونی در میلی لیتر اندازه گیری می شوند و با ضد عفونی کننده ها می توانند از بین بروند. در نتیجه باید ترشحات و قطعات سلولی آنها نیز برداشته شود تا از آلودگی جلوگیری شود.
اندوتوکسین ها ، پیروژن ها ، DNA و RNA: قطعات سلولی و فرآورده های جانبی باکتریایی. مضر برای کشت بافت. با آزمایش لیمو آموئبوسیت لیز (LAL) قابل تشخیص است.
عناصر معدنی محلول در نظر گرفته شده: شامل فسفاتها ، نیتراتها ، کلسیم و منیزیم ، دی اکسید کربن ، سیلیکاتها ، آهن ، کلرید ، فلوراید و سایر مواد شیمیایی طبیعی یا ساخت انسان ناشی از قرار گرفتن در معرض محیط هستند. از هدایت الکتریکی (μSiemens / cm) برای نظارت بر غلظت بالای یونها استفاده می شود ، در حالی که از مقاومت (Mmcm) برای شناسایی یون ها در صورت وجود در غلظت های کوچک استفاده می شود. این آلاینده ها بر سختی آب و قلیایی / اسیدیته تأثیر می گذارد.
عناصر آلی محلول: آفت کش ها ، بقایای گیاهان و حیوانات یا قطعات. آنالایزر کل کربن آلی (TOC) برای اندازه گیری CO2 ساطع شده توسط آلی که در معرض اکسیداسیون هستند استفاده می شود. آب عاری از ارگانیک عمدتاً در کاربردهایی که تجزیه و تحلیل مواد آلی انجام می شود (به عنوان مثال HPLC ، کروماتوگرافی و طیف سنجی جرمی) استفاده می شود.

 

 

 

 فرایند تصفیه آب

 

 

آلاینده های آب را بشناسید 

کاربردهای علمی نیاز به از بین بردن انواع خاصی از آلاینده ها دارند. از سوی دیگر ، تولیدات دارویی ، در اکثر موارد ، نیاز به حذف تقریبا ناخالصی ها (معیارهایی دارند که توسط استانداردهای خاص یا نهادهای نظارتی محلی / بین المللی القا می شود)
فرایند تصفیه آب 
تعدادی روش وجود دارد که معمولاً برای تصفیه آب استفاده می شود. اثربخشی آنها با نوع آلاینده ای که تحت درمان قرار می گیرد مرتبط است و نوع کاربرد آب مورد استفاده قرار می گیرد.
فیلتراسیون: این فرآیند می تواند شکل هر یک از موارد زیر را بگیرد:
فیلتراسیون درشت: به آن فیلتراسیون ذرات نیز گفته می شود ، می تواند از فیلتر ماسه ای 1 میلی متر تا فیلتر کارتریج 1 میکرون استفاده کند.
میکرو فیلتراسیون: برای فیلتر کردن باکتریها از 1 تا 0.1 میکرون استفاده می کند. اجرای معمول این تکنیک را می توان در فرایند تولید آبجو یافت.
فیلتراسیون فوق العاده: قطعات پیروژن ، اندوتوکسین ها ، DNA و RNA را از بین می برد.
اسمز معکوس: اغلب به عنوان RO گفته می شود ، اسمز معکوس تصفیه شده ترین درجه فیلتراسیون مایع است. به جای فیلتر ، از یک ماده متخلخل استفاده می کند که به عنوان یک غربال یک طرفه عمل می کند و می تواند ذرات اندازه مولکولی را از هم جدا کند.
تقطیر: قدیمی ترین روش تصفیه. ارزان و قابل استفاده برای یک فرآیند تقاضا نیست. آب باید تقطیر شود و سپس برای استفاده بعدی ذخیره شود ، در صورت عدم نگهداری صحیح مجدداً مستعد آلودگی خواهد بود.
جذب کربن فعال: مانند آهن ربا بر روی کلر و ترکیبات آلی عمل می کند.
اشعه ماوراء بنفش: در طول موج معین ، این ممکن است باعث عقیم سازی باکتری ها و سایر میکروارگانیسم ها شود.
دیونیزاسیون: همچنین به عنوان تبادل یونی نیز شناخته می شود و از آن برای تولید آب تصفیه شده به صورت تقاضا ، با عبور آب از بسترهای رزین استفاده می شود. رزین با بار منفی (کاتیونی) یون های مثبت را از بین می برد ، در حالی که یک بار مثبت (آنیونی) یون های منفی را حذف می کند. نظارت و نگهداری مداوم کارتریج ها می تواند خالص ترین آب را تولید کند.

گروه خدماتی یزد تهویه  ، با بهره مندی از کارشناسان مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان جهت خرید مناسب ترین محصول متناسب با شرائط محل نصب و نیز پائین ترین قیمت بازار می باشد. همچنین پس از انتخاب و خرید  دستگاه تصفیه آب  مورد نظر، عملیات اجرایی نصب توسط تکنسین های مجرب گروه خدماتی یزد تهویه در اسرع وقت صورت خواهد گرفت. در صورت نیاز به تعمیر یا قطعات خدمات پس از فروش ، توسط عوامل فنی گروه خدماتی یزد تهویه با بهترین کیفیت ارائه خواهد گردید.
ارائه مشاوره رایگان فنی، فروش با پایین ترین قیمت بازار و نصب سریع و تعمیر با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان عزیز و کسب رضایت شما، آرمان گروه خدماتی یزد تهویه می باشد.

 

مدیر فروش  :09175956589
آدرس شعبه1: شیراز چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز، بعد از ساختمان بهزیستی ساختمان نبش کوچه طبقه 2 واحد 4
شعبه 2: شیراز بلوار صنایع ، بعد از شهرک آرین به سمت گلستان ، روبرو شیمی گیاه بعد از کوچه 28 دکتر حسابی نبش کوچه -28/1

 

مطلب قبلی بهترین مارک دستگاه آب تصفیه خانگی سی سی کا و سافت واتر
مطلب بعدی قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی
Print
36 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

گواهینامه ها و افتخارات
  • فروشگاه مرکزی تصفیه آب در شیراز