دات نت نیوک
تضمین بهترین قیمت

 با تشکر از حسن اعتماد شما ، گروه تاسیساتی یزد تهویه ضمانت نامه زیر را برای آسودگی خاطر هرچه بیشتر شما مشتریان از قیمت ها ارائه می نماید.

بدینوسیله شرکت یزد تهویه تضمین می نماید که، تمامی محصولات  این مرکز با پایین ترین قیمت نسبت به سایر شرکتها و فروشگاه ها در سراسر استان فارس عرضه می شوند و اگر شرکت یا  فروشگاهی برای یک محصول با مشخصات فنی , برند یکسان و شرایط مشابه، قیمتی پایین تر از یزد تهویه ارائه نماید، مشتری می تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه نماید , در اینصورت شرکت یزد تهویه برای قدردانی و در پاسخ به اعتماد مشتری ، اختلاف قیمت آن کالا را به طور کامل به مشتری پرداخت خواهد نمود.

همچنین برای راحتی مشتریان در این ضمانت نامه ، سعی شده است این فرآیند کاملا سریع و ساده بوده و از فرآیندهای اداری، پرهیز گردد.

بطور کلی در یزد تهویه ، مشخصات فنی و قیمت های تضمین شده هر محصول همراه با گارانتی اصلی کالا، جهت ایجاد حس و خرید عالی برای شما بزرگواران ارائه گردیده است.

یزد تهویه به این دلیل می تواند بهترین قیمت را به مشتریان خود ارائه کند؟
 یزد تهویه معتبر ترین مرکز دستگاههای سرمایش و گرمایش است،  بنابراین:

کلیه محصولات بدون واسطه از تولید کنندگان و کارخانه برندها تامین می‌شوند.
تامین کالاها با حجم بالا و با پایین ترین قیمت‌های ممکن صورت می‌گیرد.
قیمت‌های فروش در یزد تهویه در صورت کاهش، به روز می شوند.
 

درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت در چه شرایطی پذیرفته می‌شود؟
برای اینکه این درخواست قابل پذیرش باشد، محصولات ارائه شده یزد تهویه  و سایر فروشگاه ها باید دارای شرایط یکسان و به شرح زیر باشند:

مدل یکسان: محصولات باید از نظر مشخصات فنی ، ظرفیت ، ابعاد ، امکانات و قابلیت ها یکسان باشند.

 محصولات اصل: محصولات مورد مقایسه باید اصل باشد. همه محصولات یزد تهویه این گونه اند و این شرکت تنها کالای اصل عرضه می‌کند.

 گارانتی اصل و یکسان: دارای گارانتی و خدمات پس از فروش یکسان باشند. زیرا نوع و کیفیت ارائه خدمات گارانتی‌های مختلف و در نتیجه قیمت آنها باهم متفاوت است. بعضی از گارانتی‌ها سابقه خوبی در خدمت رسانی و پاسخ به تعهدات خود ندارند و در عمل صرفا یک ادعا هستند، در واقع بودن یا نبودن بعضی از گارانتی‌ها برای مشتری فرقی ندارد. یزد تهویه با این نوع شرکت های گارانتی کننده همکاری نمی‌کند.

قیمت ارائه شده در فروشگاه‌های دارای مجوز : فروشگاهی که محصول مورد مقایسه را ارائه می‌دهد، باید مجاز باشد

لوازم جانبی اصل در بسته بندی کارخانه: یزد تهویه همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات با کیفیت و اصل به همراه داشته باشند.

جهت فروش موجود باشد: کالا با قیمت پایین تر باید در زمان ارائه درخواست به یزد تهویه ، در فروشگاه مورد نظر جهت فروش موجود باشد. زیرا در بعضی از فروشگاه‌ها یک محصول بعد از ثبت سفارش یا بعد از مدت کوتاهی از سفارش ناموجود می‌شود. در فروشگاه‌های فیزیکی نیز فروشنده باید بتواند مطابق با پیش فاکتور صادر شده، در زمان استعلام یزد تهویه اقدام به ارائه کالا و اثبات ادعای خود نماید.

مابه التفاوت پرداخت شده چگونه توسط مشتری قابل دریافت است؟
باتوجه به نوسان احتمالی قیمت کالاها، درخواست مشتری برای استفاده از تضمین بهترین قیمت، باید نهایتا تا 24 ساعت بعد از انجام خرید ازیزد تهویه ارسال شود تا امکان مقایسه در شرایط یکسان باشد.
درخواست انجام شده تا حداکثر 3 روز کاری بعد از درخواست، بررسی و هماهنگی لازم با مشتری صورت می‌گیرد.
پس از ثبت درخواست از فروشنده فیزیکی استعلام می‌ شود و باید کالای مورد نظر برای فروش با همان شرایط در فروشگاه مورد نظر موجود باشد.
اضافه مبلغ پرداخت شده از طرف مشتری، پس از تایید، بصورت نقدی به حساب شخص واریز می‌شود.
درصورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای یزد تهویه محفوظ است.

چگونه می توان برای استفاده از تضمین بهترین قیمت اقدام کرد؟
برای استفاده از تضمین بهترین قیمت و دریافت اضافه هزینه‌ احتمالی که برای خرید کالا از یزد تهویه پرداخت نموده اید، مدارک زیر را به  یزد تهویه تحویل نمایید.
اگر قیمت پایین‌تر در یک فروشگاه فیزیکی ارائه شده، پیش فاکتور برای همان محصولی که از یزد تهویه خریداری نمودید، از فروشگاه دریافت کرده و عکس یا فایل اسکن شده آن را برای ما تحویل نمایید.

پیش فاکتور مذکور باید شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

پیش فاکتورها، باید حداقل تا 24 ساعت بعد از زمان تحویل توسط مشتری دارای اعتبار باشند تا یزد تهویه فرصت پیگیری و بررسی آن را داشته باشد.

پیش فاکتور باید صرفا برای همان محصول بصورت تکی و بدون هیچ گونه خدمات اضافی ارسال شود، زیرا گاهی برخی از فروشندگان، یک محصول را زیر قیمت خرید به مشتری ارائه داده اما به صورت اجباری محصولات جانبی آن را بیش از حد گران می‌فروشند. گاهی نیز مشتریان را با هزینه‌های اضافی و هزینه های خدمات اجباری روبرو می‌کنند.